Podstawą nowoczesnej stomatologii są całkowicie bezbolesne zabiegi. W naszym gabinecie możemy ten komfort Państwu zapewnić.

Większość zabiegów wykonywanych jest za pomocą LASERÓW STOMATOLOGICZNYCH, dzięki czemu (w większości przypadków) nie ma potrzeby stosowania znieczulenia – zazwyczaj zabiegi te są całkowicie bezbolesne /więcej informacji w zakładce: LASERY/.

Podczas zabiegów wymagających znieczulenia stosujemy aparat do znieczuleń THE WAND /zakładka: SPRZĘT/ – znieczulenie jest wykonywane komputerowo i jest absolutnie bezbolesne.

Dzieciom /oraz wszystkim dorosłym czującym niechęć do leczenia stomatologicznego/ oferujemy leczenie w sedacji wziewnej – przy użyciu PODTLENKU AZOTU zwanego gazem rozweselającym /więcej na ten temat w zakładce: SPRZĘT i PODTLENEK AZOTU/.

Czyszczenie i usuwanie kamienia nazębnego, leczenie ubytków próchnicowych w bruzdach zęba czy opracowywanie ubytków wykonujemy za pomocą nowoczesnego UNITU ABRAZYJNEGO AQUACUT QUATTRO! Zabieg przy użyciu tego urządzenia jest cichy, bez wibracji, nieprzyjemnych dźwięków, stresu związanego z użyciem wiertła, a przede wszystkim – zupełnie BEZBOLESNY! Metoda ta nie wymaga znieczulenia, gdyż jest bezbolesna! To metoda, która największe efekty przynosi u Pacjentów, którzy boją się znieczulenia tradycyjnego (zastrzyk), wiertła, jak również dzieci oraz osób zrażonych do klasycznej metody z użyciem wiertła.

Naszym Pacjentom, dzięki stosowaniu najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego, jesteśmy w stanie zapewnić bezbolesne zabiegi, o najwyższym standardzie, w komfortowych warunkach! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także przekonania się samemu, że wizyta u stomatologa może być całkiem miła! :)